٠Vstupné obhliadky - Prihlásenie do systému٠ Neprihlásený

Prihlásenie do systému
Uživateľské meno:
Text v obrázku:
 

   
Položka Užívateľské meno sa skladá z dvoch častí spojených pomlčkou:
  1. prvú časť tvorí číslo obchodníka (získateľské číslo).
  2. do druhej časti sa zadáva prihlasovacie meno, resp. interné číslo. Do tejto položky je možné zadať ľubovoľné meno, ktoré musí byť minimálne trojznakové alebo ak má pracovník maklérskej spoločnosti pridelené interné číslo, ktoré používa pri dojednávaní poistných zmlúv spolu so získateľským číslom, v tom prípade zadáva interné číslo.
Užívateľské meno je možné si uchovať pre ďalšie prihlásenia zaškrtnutím políčka Zapamätať meno.
Tlačidlo Prihlásenie slúži pre používateľov, ktorí už sú zaregistrovaní v aplikácií "Vstupné obhliadky" pod užívateľským menom a platným emailom. Ak ste zaregistrovaný, vyplňte svoje užívateľské meno a stlačte toto tlačidlo. Následne bude na Váš mail poslaný overovací kód, ktorý Vám umožní prihlásiť sa do systému.
Tlačidlo Registrácia slúži pre zaregistrovanie nového používateľa do aplikácie. V prípade, ak ste sa doposiaľ neregistrovali, je potrebné sa zaregistrovať práve tu.
Tlačidlo Zabudnuté meno slúži pre tie prípady, ak ste zabudli svoje "Užívateľské meno". Po stlačení tohto tlačidla stačí zadať správnu emailovú adresu, ktorá bola použitá pri registrácii. Následne bude na ňu zaslaný mail s užívateľským menom a overovacím kódom, pomocou ktorého sa môžete prihlásiť.


O aplikácii : Aplikácia slúži sprostredkovateľom poistenia na zasielanie vstupných obhliadok poistných zmlúv vybraných produktov kasko poistenia do poisťovne.